Uğur Motorlu Araçlar | Mondial, CF Moto, Zontes, E-Mon, Motovento, Mondial Tarım

MARKALAR

142 Ülkeye ihracat gerçekleştiren, sektöründe lider konumda bulunan, 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki Uğur Motorlu Araçlar kendi tescilli markası "Mondial" ile 2004 yılında motosiklet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

DETAY

1989 yılında Çin’de kurulan CF MOTO, her türlü yol ve yol dışı şartlarına uygun ATV, UTV modelleri, motosiklet ve scooter üreticisidir. CF Moto, yıllık 800.000 adet motosiklet ve 70 ülkede satılan 600.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahiptir.

DETAY

1911 yılında üretim hayatına başlayan, yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon ünite olan ve 40.000 çalışanıyla sayılı güçlü motosiklet üreticilerinden olan TVS Motor, Türkiye'nin motosiklet sektöründeki öncü markalarını çatısı altında toplayan Uğur Motorlu Araçlar güvencesiyle Türkiye yollarında!

DETAY

E-Mon Elektrikli scooterlar, benzinli motosikletlere kıyasla %90’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlarken, çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik araçlar olarak yollarda. Çevreci, dinamik ve elektrikli E-Mon, insanların daha rahat nefes almasını sağlar.

DETAY

Motovento: kask, kıyafet, ayakkabı, iç giyim gibi yaşam stilini yansıtan koruyucu ürünler başta olmak üzere motosiklet aksesuar ve yedek parça ürünlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz; kaliteli, güvenilir ve kullanıcı dostu olan online bir alışveriş sitesidir.

DETAY